Pozvánka na besedu dne 3.října 2024 ve 13.30 v klubu – Zapomenuté příběhy, aneb Jak jsme slavili Vánoce v Kutné Hoře dne 3.října 2024 ve 13.30 v klubu

Vážení členové Klubu důchodců. Spolu s Českým muzeem stříbra Hrádek, zastoupeného Mgr. Kristýnou Svobodovou a Mgr. Martinem Zeleným, Vás srdečně zveme na pamětnické vzpomínání na dobu Vašeho dětství a mládí v Kutné Hoře v období Vánoc a zimy od 1.světové války až do roku 1989.
Z Vašeho vyprávění, příběhů a vzpomínek následně vznikne Vánoční výstava na Hrádku. Kde se co prodávalo? Co se u Vás jedlo? Jaké jste dostávali hračky? Kde jste sáňkovali? Pokud máte doma nějakou vánoční fotografii, nebo dobový předmět, přineste je, prosím, s sebou. Pracovníci muzea si je naskenují a vrátí Vám je zpět. Budeme se těšit na Vaši účast.